50002030006002
support[at]amir-bagheri.ir
0

نکته ای مهم در مورد رابطه Call to Action و اطلاعاتی که از کاربر می خواهید

خانه » طراحی و گرافیک » طراحی دکمه فراخوان » نکته ای مهم در مورد رابطه Call to Action و اطلاعاتی که از کاربر می خواهید

خانم آقای مهندس

درباره نویسنده

همان طور که می دانید Call to Action ها در صفحاتی که برای گرفتن عضویت در یک وب سایت و یا دریافت خبرنامه ها هستند، به عنوان آخرین مرحله برای ثبت نام قرار داده می شوند. برای خیلی از صاحبان وب سایت ها سوال است که چرا با اینکه وضعیت وب سایتشان مناسب است ولی افراد در وب سایتشان عضویت نمی گیرند و همچنین چرا کسی به عضویت در خبرنامه هایشان علاقه ای نشان نمی دهد. یکی از دلایل اصلی این موضوع که باعث می شود افراد در مراحل ثبت نام خود را طی نکرده و به Call to Action نرسانند، این است که صاحبان وب سایت ها می خواهند اطلاعات بسیاری را یک جا از فرد دریافت کنند که خیلی مواقع، آن قدر اطلاعات خواسته شده بی مورد  است که حتی فرد احساس نا امنی می کند.

شما در درجه اول می توانید با دریافت اطلاعات ضروری، عضویت را گرفته و در صورت لزوم در صفحه ای دیگر بقیه اطلاعات را دریافت کنید.

همان طور که مشاهده می کنید وب سایت ووردپرس برای گرفتن عضویت فقط نام حساب کابری انتخابی، رمز عبور انتخابی و ایمیل کاربرش را می خواهد و این سیستم عضویت گیری باعث می شود که فرآیند ثبت نام با سرعت خیلی بالایی صورت گیرد و همچنین دیگر فرد احساس نکند که اطلاعات بیش از حدی از او گرفته شده است.

زمان انتشار : 95 روز پیش دسته بندی : طراحی دکمه فراخوان

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد