50002030006002
support[at]amir-bagheri.ir
0

بررسی بنر تبلیغاتی فروشگاه دبنهامز برای حراج فصلش

خانه » گونا گون » بررسی نمونه‌های موردی » بررسی بنر تبلیغاتی فروشگاه دبنهامز برای حراج فصلش

خانم آقای مهندس

درباره نویسنده

بررسی بنر تبلیغاتی فروشگاه دبنهامز برای حراج فصلش

فروشگاه زنجیره ای دبنهامز، یکی از اولین فروشگاه‌های زنجیره ای انگلیسی‌ای بود که توانست روی فروش اکثر وسایل ضروری زندگی انسان ها تمرکز کرده و به موفقیتی جهانی دست پیدا کند. اولین فروشگاه دبنهامز در لندن باز شد و تا به امروز دبنهامز در حدی پیشرفت کرده که فروشگاهی از این برند در تهران واقع شده است.

 فروشگاه دبنهامز

دبنهامز از اولین فروشگاه های زنجیره ای بود که در آغاز دوران طلایی تبلیغات آنلاین، به اهمیت این روش‌های مفید تبلیغاتی پی برد. این برند در طول هر سال، از تمام موقعیت های تبلیغاتی اش بهره می‌برد و برای حراجی‌های خود بهترین کمپین‌های تبلیغاتی را راه اندازی می‌کند.

حراجی‌های دبنهامز به صورت همزمان در فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه‌های آنلاینش آغاز می‌شوند و در آخرین حراجی اش که برای فروش نصف قیمت البسه است، این برند کمپین تبلیغاتی آنلاینی راه اندازی کرده که بنر‌هایش بسیار ساده ولی به شدت تاثیرگذار هستند.

در این بنر ها شلوغی خاصی دیده نمی‌شود و طراح این بنر ها فقط روی موضوع حراجی تمرکز کرده است. طراحی چنین بنر‌هایی بسیار ساده هستند؛ اما باید به یاد داشته باشید که استفاده از فونت نامناسب یکی از دلایل اصلی شکست چنین کمپین های تبلیغاتی‌ای به حساب می‌آید.

زمان انتشار : 78 روز پیش دسته بندی : بررسی نمونه‌های موردی

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد